BestHome PLUS Gizlilik Politikası2017-05-09T12:56:49+00:00

BestHome PLUS Gizlilik Politikası

BestHome PLUS

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu Gizlilik Politikası, www.besthome.com.tr domain adında (“BestHome Web Sitesi”) faaliyet gösteren  BestHome Construction & Property Ltd’nin sahibi olduğu ve işlettiği www.besthomeplus.com  alan adlı (“BestHome PLUS Web Sitesi”) web sitesi için geçerlidir; Kızlarpınarı Mah. Spor Cad. No: 9/1 07400 Alanya / Antalya /Turkey

BestHome PLUS, kullanıcıların kendilerine bağlanması durumunda üçüncü taraf sitelerinin bilgi ve içeriğinden sorumlu değildir.

Bu Gizlilik Politikasında zaman zaman değişiklikler yapabiliriz, bu nedenle düzenli olarak kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası son olarak 20 Nisan 2017 tarihinde güncellenmiştir.

 • Bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza göz atmak isterseniz sizden herhangi bir bilgi vermenizi istemiyoruz. Buna karşın web sitemizin ve/veya uygulamalarımızın sunduğu özellikler ve hizmetlerden herhangi birine katılmak isterseniz, sizden çeşitli kişisel ve/veya demografik bilgiler sağlamanızı talep edebiliriz. Kişisel bilgiler (bu Gizlilik Bildirimi’nde kullanıldığı şekilde) sizi kişisel olarak tanımlayacak veya çevrimiçi veya çevrimdışı olarak iletişim kurmak üzere kullanılacak bilgileri belirtmektedir. Bunlara örneğin adınız, posta adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız (“kişisel tanımlama bilgileri”) ve doğum tarihiniz, yaşınız, cinsiyetiniz veya kişisel tanımlama bilgilerinize bağlı olan ilgi alanlarınız ve tercihleriniz dahil olabilir (toplu olarak “kişisel bilgiler”).
 • Kişisel bilgileriniz sadece rızanızla toplanır (örneğin bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız üzerinde bulunan çevrimiçi formları kullanarak bilinçli olarak sağlarsanız) ve genellikle şu şekilde gerçekleşir:
  • Kayıt olmak veya üye olmak (“web sitesi/uygulamaya genel kayıt”) Belirli bir web sitesi ve/veya uygulamalarımıza özel bir haber bülteni için veya genel web sitesi/uygulama kaydı altında bulunmayan haber bültenleri için kayıt olmak.
  • Anketler ve oylamalar
  • Mesaj panoları ve diğer etkileşimli etkinlikler;
  • Bir arkadaşa gönderme;
  • “Bize Ulaşın” formu üzerinden gönderdiğiniz geri bildirimler, sorular veya yorumlar;
  • İş ile ilgili olarak girilen bilgiler (örn. öz geçmişler, medya talepleri vb.);
  • Çevrimiçi işe alım (örn. BestHome’ye CV’nizi göndererek iş başvurusunda bulunmak);
  • Kişisel bilgilerin girilmesini gerektiren her türlü talep.

  Yukarıda yer alan özellikler ile ilgili olarak toplanan bilgi türleri ve miktarı etkinliğe bağlı olarak farklılık gösterecektir. Talep edilen kişisel bilgilere aşağıdakiler dahil olabilir: Adınız ve soyadınız, e-posta adresiniz, ev adresiniz ve telefon numaranız (iş veya ev). Bazı etkinlikler için bir kullanıcı adı ve/veya bir şifre oluşturmanız istenebilir ve/veya ek demografik bilgi sağlamanız istenebilir, bu bilgilere aşağıdakiler dahil olabilir:

  (i) yaşınız veya doğum tarihiniz, (ii) cinsiyetiniz, (iii) kullanım sıklığınız, (iv) eviniz veya yaşam tarzınız ve/veya (v) sizinle ilgili diğer bilgiler

BestHome, hassas kişisel bilgiler ve 13 yaşından küçük çocuklardan alınan kişisel bilgiler dahil olmak üzere bu web sitesi ve/veya diğer uygulamalarımız üzerinden toplanan kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak üzere tüm gerekli teknik ve organizasyonel önlemleri almaktadır. Bu önlemlere aşağıdakiler dahildir, ancak mutlaka bunlarla sınırlı değildir: (i) Kişisel bilgilerinizin halka açık olmayan ve sadece yetkili BestHome çalışanları, aracılarımız ve yüklenicilerimiz tarafından erişilebilen güvenli çalışma ortamlarında saklanması ve (ii) bu bilgilere erişmeden önde kendileri ile ilgili kişisel bilgilerini sakladığımız kayıtlı web sitesi/uygulama kullanıcılarının kimliklerinin doğrulanması. Ayrıca bkz. Soru 5.

Genel olarak toplanan tüm bilgiler bize bilgilerinizi sunduğunuz amaç doğrultusunda veya bilgilerin toplanması sırasında ya da bu Gizlilik Bildirimi’nde açıklanan amaçlar doğrultusunda kullanılır. Örneğin bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza kayıt yaptırdıysanız (“web sitesi/uygulamaya genel kayıt), sağladığınız bilgiler örneğin kayıt sırasında iletileri alma özelliği veya kayıt ile otomatik olarak gelen bildiriler gibi tipik olarak kayıt ile birlikte gelen fayda ve ayrıcalıkları size sunabilmemiz için kullanılır. Benzer şekilde bizimle bir çevrimiçi iletişim formu üzerinden iletişim kurarsanız, talebinize veya yorumunuza yanıt vermek üzere bilgileriniz kullanılacaktır ve bazı durumlarda bu web sitesinde ve/veya uygulamalarımızda anonim şekilde sorularınıza yanıt yayımlayabiliriz.

Bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza kayıt yaptırırken veya bilgi sağlarken (bir işaret kutusu veya farklı bir şekilde) talep ettiğiniz etkinlik veya hizmet dışında farklı bir etkinlik veya hizmet için bilgilerinizin kullanılması seçeneği sunulabilir. Örneğin bir yarışma veya farklı bir promosyon için kayıt yaptırıyorsanız, promosyonu yapan web sitesi ve/veya uygulamalarımızdan veya diğer web siteleri veya BestHome ürünleri ile ilgili haber bültenleri veya bildiriler için kayıt yaptırabilirsiniz Bu ek hizmetleri almayı seçerseniz, bilgilerinizi bu hizmetleri sağlamak üzere kullanacağız.

Ayrıca kişisel ve/veya demografik bilgilerinizi iç pazarlama ve demografik çalışmalarımız için kullanabiliriz, bu şekilde size sağladığımız ürünleri ve hizmetleri sürekli olarak iyileştirebilir, kişiselleştirebilir, özelleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabiliriz. Bunlara, dış kaynaklardan veya üçüncü taraflardan elde ettiğimiz verilerle bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız üzerinden toplanan kişisel bilgilerinizi zaman zaman birleştirmek, güncellemek veya farklı şekillerde genişletmek dahildir.

Genel olarak hesabınız aktif olduğu sürece veya talep ettiğiniz hizmetleri size sağladığımız sürece kişisel bilgilerinizi tutmaya devam etmekteyiz. Bununla birlikte, örneğin e-posta almaktan vazgeçmek gibi size hizmet sağlamak üzere kişisel bilgilerinizin kullanılmamasını talep ederseniz, lütfen Bize Ulaşın. Kişisel bilgilerinizin makul bir süre boyunca ve yasal, düzenleyici yükümlülüklere uyma, ihtilafları çözme, anlaşmalarımızı uygulama ve benzeri kayıt yönetimi amaçları doğrultusunda gerektiği kadar tutulacağını unutmayınız.
Aşağıdakiler bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız ile ilgili çeşitli özellikler konusunda ek bilgiler sunmaktadır:

 • Haber bültenleri ve E-postaBize e-posta adresinizi ve/veya posta adresinizi verirseniz (web site/uygulama genel kaydı veya belirli bir haber veya ileti için), sağladığınız iletişim bilgileri talep edilen haber bülteni, ileti veya kaynakların gönderilmesi için kullanılacaktır. Buna ek olarak diğer BestHome markalarını veya web sitelerini tanıtan iletiler alabilirsiniz. Bu materyaller normal posta veya e-posta şeklinde gönderilebilir.

Ayrıca, e-posta adresinizi, işlemsel veya idari iletiler (örn. belirli bir kayıt veya etkinlik için üye olduğunuzda veya aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde gönderilen onay e-postası) ve çeşitli hizmet ile ilgili duyuruları (örn. Gizlilik Bildirimimiz ile ilgili güncellemeler konusunda bildiriler, bu web sitesinde ve/veya uygulamalarımızda sonlandırılan özellikler veya programlar, çevrimiçi hizmetlerimizde ya da teknik destek politikalarımızda yapılan değişiklikler ve diğer ilgili değişiklikler) göndermek üzere kullanabiliriz. Toplu olarak bu Gizlilik Bildiriminde yer alan bu tür iletiler “İdari Bildiriler” olarak belirtilmektedir.

 • Anketler ve Oylamalar

Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız tarafından gerçekleştirilen iki tür anket veya oylama bulunmaktadır. Birisi tamamen demografik veya anket bilgileri (örn. yaş, cinsiyet, ev ile ilgili bilgiler, diğer ilgi alanları vb.) talep edilir ve bilgiler sizinle ilgili kişisel bilgilerle ilişkilendirilmez. Diğer durumlarda (örneğin hesap kaydı gibi) aynı bilgileri toplayabilir ve kişisel bilgilerinizle bir araya getirebiliriz.

 • Mesaj panoları ve diğer etkileşimli özellikler

Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız üzerinde mesaj, hikaye, resim veya sanat çalışmalarınızı gönderip yayınlayabilmenize izin veren etkileşimli özellikler sunabiliriz. Bu etkinlikleri kullanan veya bu etkinliklerde yer alan kişileri korumayı amaçlamamıza karşın bir mesaj panosu veya diğer çevrimiçi topluluk türü özellikler gibi halka açık alanlarda sizinle ilgili kişisel bilgileri veya görüntüleri paylaşırken dikkatli olmanızı öneririz. Bu tür bilgiler, bilinmeyen kişilerce toplanıp kullanılabilir. Bu nedenden dolayı bu alanlarda sunduğunuz bilgilerin güvenliği ve gizliliğini garanti edemeyiz ve bu bilgilerden sorumlu değiliz. Bu özellikleri riski size ait olmak üzere kullanabilirsiniz. Blog’umuzdan veya topluluk formumuzdan kişisel bilgilerinizin kaldırılması için lütfen Bize Başvurun. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizi kaldıramayabiliriz, bu durum gerçekleşirse sizi bu durum ve nedeni hakkında bilgilendireceğiz.
Bu özellikler üzerinden bize sunduğunuz bir resmi veya mesajı yayınlamaya karar verirsek, resim veya mesajınızla birlikte kullanıcı adınız, adınız, soyadınızın ilk harfi ve/veya ikamet ettiğiniz şehir ve eyalet gibi bilgilerinizi yayınlayabiliriz.

 • Bir arkadaşa gönderme

Tek seferlik özellikler için talep edilen bilgiler (tipik olarak isimler ve e-posta adresleri) tek sefer kullanılır (örn. bildirimin gönderilmesi için) ve daha sonra tarafımızca tutulmaz.

 • İş ile ilgili bilgiler

Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızın bazı alanlarında kendiniz ve temsil ettiğiniz şirket bilgilerini iş amaçlı olarak girebilirsiniz. Bu alanlara, çevrimiçi olarak bir öz geçmiş veya iş başvurusu yapabildiğiniz bir kariyer bölümü veya medya taleplerini ele almak üzere bir iletişim formu dahil olabilir. Bu bağlamda toplanan tüm kişisel bilgiler sadece ilgili amacı doğrultusunda kullanılacaktır (örn. bir öz geçmiş sadece iş başvurusu süreci için kullanılacaktır) ancak bu tür bilgiler bu Gizlilik Politikası koşullarına tabi değildir.

Talep edildiğinde kişisel bilgilerinizi girmeyi reddederseniz, bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız üzerinde yer alan çeşitli etkinlikler ve kişiselleştirilmiş özelliklere katılamayabilirsiniz, size sunacağımız hizmetler ve özel teklifler kısıtlanabilir. Örneğin e-posta adresinizi paylaşmayı reddederseniz haber bültenlerimizi alamazsınız veya bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza kayıt olamazsınız. Buna karşın bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza göz atarak, BestHome ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekli değildir.

BestHome, sizi özel olarak bilgilendirmediğimiz ve bunu yapmamız için bize özel olarak izin vermediğiniz sürece kişisel bilgilerinizi asla, doğrudan pazarlama amacıyla kullanmayı amaçlayan Üçüncü Taraf ticari kurumlarla paylaşmaz.

BestHome kişisel bilgilerinizi yan şirketleriyle, doğrudan veya dolaylı sahiplik yoluyla kontrol ettiği şirketlerle paylaşabilir (toplu olarak “BestHome Grubu”). BestHome ayrıca kişisel bilgilerinizi sadece aşağıdaki durumlar için geçerli olmak üzere paylaşabilir:

 • Hizmet Sağlayıcılar, Aracılar ve Yükleniciler

Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızın iç faaliyetlerine destek sağlamak ve bu web sitesini ve/veya uygulamalarımızın veya bunların içerisinde bulunan çeşitli işlevler, programlar veya promosyonların yönetiminde bize yardımcı olmak üzere hizmet sağlayıcılar, aracılar veya yükleniciler gibi üçüncü taraflardan yardım alabiliriz. Bu üçüncü taraflardan bazıları bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza eriştiğiniz ülkenin dışında bulunabilir. Bu üçüncü taraflar ve çalışanları, bu hizmetleri bize sağlarken sizinle ilgili kişisel bilgilere erişebilir. Bu durumdaki bir üçüncü parti, her durumda kişisel bilgileriniz için BestHome ile aynı güvenlik seviyesini sağlamak zorundadır ve gerektiğinde kişisel bilgilerinizi gizli ve güvende tutmak ve bunları yalnızca BestHome’nin özel talimatı üzerine işlemek üzere yapılmış yasal bir sözleşmeye uymak zorundadır.

 • Ortaklar ve Ortak Promosyonlar

Zaman zaman bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızda başka bir şirket, organizasyon veya farklı tanınan bir üçüncü taraf ile ortak olarak veya ortak sponsorluk sağladığımız program veya promosyonlar gerçekleştirebiliriz ve bu etkinliğin bir parçası olarak kişisel bilgilerinizi toplayabilir ve işleyebiliriz. Bu şekilde bir promosyonun bir parçası olarak BestHome dışındaki bir şirket tarafından kişisel bilgileriniz alınırsa (veya bu tarafla paylaşılırsa) kişisel bilgilerinizin toplandığını size bildireceğiz.

Başka bir şirketle herhangi bir promosyon gerçekleştirirken ilgili şirketin gizlilik politikası ile ilgili olarak size ayrı bir bağlantı sağlayabiliriz ve bizimle aynı gizlilik uygulamalarını gerçekleştirdikleri konusunda bir garanti sunamadığımız için kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce bu bildirimi okumanızı öneririz. Kişisel bilgilerinizin toplanmasını veya bizim dışımızda bir şirketle paylaşılmasını istemezseniz, kişisel bilgileriniz toplanırken/talep edilirken bunun gerçekleştirilmemesini veya bu etkinliklere katılmamayı seçebilirsiniz.

 • Kanuni Devirler ve İş Transferleri

Yürürlükte olan yasalar uyarınca bunu yapmamız gerekirse; ya da iyi niyetli olarak yaptığımız değerlendirmeye göre bu tür bir eylem yasal sürece uymak için gerekliyse; herhangi bir yasal talebe veya eyleme karşılık vermek için; ya da BestHome’nin veya müşterilerinin veya kamunun haklarını korumak için kişisel bilgilerinizi açıklayabiliriz.

Başka bir şirketin BestHome’nin tamamını veya bir kısmını birleşme veya satın alma ile elde etmesi veya BestHome’nin BestHome kurumunun bir kısmı veya tamamını satmak veya imha etmesi durumunda alıcı taraf, ilgili kanunlar uyarınca kişisel bilgileriniz dahil olmak üzere BestHome kurumu tarafından tutulan bilgilere erişim sağlayacaktır. Benzer şekilde kişisel bilgiler kurumsal yeniden düzenlenme, iflas işlemleri veya benzer durumlarda ilgili kanun tarafından izin verilmesi ve bu kanunlar uyarınca gerçekleştirilmesi durumunda aktarılabilir.

 • Toplu Bilgi

Toplu demografik veya anket bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşabiliriz ancak bu bilgiler isimsiz şekildedir ve herhangi bir kişisel bilgi içermez. Paylaştığımız toplu bilgiler Soru 8’de açıklandığı şekilde çerezler veya benzer bir izleme teknolojisi ile elde edilen isimsiz bilgiler içerebilir.

Aşağıdakiler kişisel bilgilerinizin tarafımızca toplanması ve kullanımı ile ilgili seçenekleri belirtmektedir.

 • Her zaman bizimle kişisel bilgilerinizi paylaşmama seçeneğine sahipsiniz. Buna karşın, paylaşmayı seçmeniz durumunda Soru 4’te belirtildiği şekilde size sağlayabileceğimiz etkinlikler ve özellikler konusunda kısıtlanabilirsiniz.
 • Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızdan haber bülteni, duyuru veya diğer bildiri ve/veya hizmet almak istemiyorsanız, lütfen kayıt sırasında bu bildiriler veya hizmetler için bir talep belirtmeyin. Bu yönde bir talebiniz olduysa ve bunu kaldırmak istiyorsanız, lütfen bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızda bulunan Aboneliği sonlandırma bölümünü ziyaret edin ve tercihlerinizi değiştirin.
 • Size gönderdiğimiz her e-posta bildirimi ile birlikte size gelecekteki bildirileri almama seçeneği sunuyoruz (örn. aboneliğin iptal edilmesi). E-posta içerisinde sunulan aboneliğin iptal edilmesi sürecini veya talimatları takip etmeniz yeterlidir.

Yukarıda belirtilen yöntemlere erişemiyorsanız veya farklı bir talebiniz varsa lütfen bize ulaşın. info@besthomeplus.com

Buna ek olarak bir üçüncü tarafın dahil olduğu bir programa katıldıysanız ve bunun bir parçası olarak ilgili üçüncü taraftan gelecekte gönderecekleri bildirileri almayı kabul ettiyseniz, bu tür bildirilerin gönderilmesini durdurmak üzere üçüncü taraf ile doğrudan iletişime geçmeniz gereklidir. Bu süreç üçüncü tarafın politikaları içerisinde belirtilmiş olabilir.

BestHome küresel bir şirkettir ve kişisel bilgileriniz uluslararası sınırların ötesine taşınabilir. Bilgiler, veri koruma seviyeleri kişisel bilgilerinizi gönderdiğiniz ülkedekinden farklı olan ülkelere aktarılabilir. Kişisel bilgileriniz BestHome Grubu’nun değişik ülkelerdeki farklı şirketleri arasında karşılıklı aktarılabilir. BestHome, kişisel bilgilerin gerek taşınması sırasında gerekse alındığı yerde bunların güvenliğini sağlamak için gereken önlemleri almaktadır.
Bu web sitesini ve/veya uygulamalarımızı sağlayan sunucular, bu web sitesi ve/veya uygulamalarımıza erişim sağladığınız ülkenin dışında bulunabilir. Çoğu BestHome sitesi için ana barındırıcımız Türkiye’de bulunmaktadır.

BestHome, web sitelerimizin kullanımı ve işlevlerini geliştirmek, ziyaretçilerin bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız ile bu alanlarda sağlanan araçlar ve hizmetleri nasıl kullandığını daha iyi anlayabilmek amacıyla tarayıcı türü ve işletim sistemi, referans alınan sayfa, site üzerinde izlenen yol, İnternet Sağlayıcı’nın alanı gibi çeşitli bilgileri toplamak üzere izleme teknolojilerinden (“Çerezler”, “IP Adresleri”, “Kayıt Dosyaları”, “Web İşaretçisi”) yararlanmaktadır. İzleme teknolojileri bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenlememize yardımcı olmaktadır.

 • Çerezler

Çerezleri bu web sitesinin ve/veya uygulamalarımızın kullanımı ile işlevselliğini geliştirmek ve ziyaretçilerimizin bu web sitesini ve/veya uygulamalarımızı ve burada sağladığımız araçları ve hizmetleri nasıl kullandıklarını daha iyi anlamak üzere kullanıyoruz. Bilgisayarınızda Çerezlerin depolanması bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız ile olan deneyiminizi kişiselleştirmek veya iyileştirmek, böylece bir sonraki ziyaretinizi daha keyifli hale getirebilmek için basit ve kolay bir yol sağlar.
BestHome’nin Çerezler ve haklarınız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen BestHome Çerez Politikası’nı ziyaret edin.

 • IP Adresleri<

İnternet Protokol (IP) adreslerini (diğer öğeler ile birlikte) aşağıdaki amaçlar doğrultusunda izleyebiliriz: (i) teknik sorunları gidermek, (ii) web sitesi güvenliği ve emniyetini sağlamak, (iii) çeşitli kullanıcıların bu web sitesine ve/veya uygulamalarımıza erişimini engellemek, (iv) bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızın nasıl kullanıldığını daha iyi anlamak. IP adresi, İnternet’e her giriş yaptığınızda bilgisayarınızı tanımlamak üzere ağ üzerindeki bilgisayarlar tarafından kullanılan bir sayıdır.

 • Kayıt Dosyaları

Web sitesi ve/veya uygulamalarımızın aktivitelerini kaydeden ve kullanıcıların gezinme alışkanlıkları konusunda istatistik toplayan kayıt dosyaları şeklinde bilgi toplayabiliriz (biz veya bizim adımıza bir üçüncü taraf). Bu girişler isimsiz olarak oluşturulur ve (i) bir kullanıcının tarayıcı türü ve işletim sistemi, (ii) bir kullanıcının oturumu (geldikleri sayfanın URL’si, web sitesi ve/veya uygulamalarımızı ziyaret ettikleri tarih ve zaman, web sitemizde ve/veya uygulamalarımızda görüntüledikleri sayfalar ve bunları görüntüleme süreleri) hakkında bilgiler ve (iii) benzer gezinti veya tıklama dizisi verilerini (başka öğeler ile birlikte) toplamamıza yardımcı olur. Kayıt dosyalarında bulunan bilgileri iç pazarlama ve demografik çalışmalarımız için kullanırız, bu şekilde size sağladığımız çevrimiçi hizmetleri sürekli olarak iyileştirebilir ve özelleştirebiliriz. Kayıt dosyaları sadece dahili kullanım içindir ve herhangi bir kullanıcı ile ilişkilendirilmez.

 • Web İşaretçileri

Bu web sitesinde ve/veya uygulamalarımızda web işaretçileri (veya net GIF’ler) kullanabiliriz veya gönderdiğimiz e-posta mesajlarına ekleyebiliriz. Web işaretçileri (“web böcekleri” olarak da bilinir) bize veri aktarımı sağlamak amacıyla bir web sayfası veya bir e-posta mesajı üzerine bir grafik görüntü sağlama yöntemi sunan küçük kod dizileridir. Web işaretçileri tarafından toplanan bilgiler yukarıda yer alan IP Adresi bölümündeki bazı bilgileri içerebilir, buna ek olarak kullanıcıların bir e-posta kampanyasına nasıl tepki verdiği ile ilgili bilgiler sağlayabilir (örneğin e-postanın açılma zamanı, e-posta üzerinden kullanıcının nereye bağlantı sağladığı gibi). Web işaretçisi bilgilerini site trafik raporlaması, benzersiz ziyaretçi sayımları, reklam ve e-posta denetleme ve raporlama, kişiselleştirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan farklı amaçlar için kullanmaktayız.

Spamming, sizin onayınız olmadan reklam veya pazarlamayla ilgili materyalleri içeren istemediğiniz e-postaların size gönderilmesidir.
Size SPAM e-posta GÖNDERMEYİZ. Çalışanlarımızı spamming’den korumak için bir spam önleyici araç kullanmaktayız. Karşı tarafın rızasını almadan e-posta göndermek, çoğu ülkede yasa dışıdır. Kişisel bilgilerinizi (e-posta adresiniz de dâhil olmak üzere) doğrudan pazarlama veya takip etme iletişimleri için sizin AÇIK izniniz olmaksızın kullanmayız. Buna “KATILMA TERCİHİ” onayı denir.
Aynı zamanda kişisel bilgilerinizi spam postalar için kullanacak hiçbir Üçüncü Tarafla kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.
Bu web sitesi ve uygulamalarımız size e-posta ile pazarlama bilgilerini alma fırsatı sunar. BestHome tarafından gönderilen her e-posta size istediğiniz tarihte pazarlama e-postalarını almayı durdurma imkânı sunar.
Herhangi bir nedenle bir BestHome Grubu şirketinden spam e-posta aldığınıza inanıyorsanız, lütfen hemen Bize Ulaşın. info@besthomeplus.com

Bize bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız üzerinden gönderdiğiniz kişisel bilgileri Müşteri İlişkileri Pazarlama veritabanı gibi veritabanlarında saklayabiliriz. Kişisel bilgileriniz BestHome Grubu tarafından yalnızca talepleri yanıtlamak veya sorunları çözmek, geliştirilmiş ve yeni hizmetler sunmak ve geçerli yasalar gereğinde yasal gerekliliklere uymak için duyduğumuz ihtiyaç göz önüne alındığında makul derecede gerekli olduğu sürece saklanacaktır. Bu, kişisel bilgilerinizi BestHome hizmetlerini kullanmayı ya da bu web sitesini ve/veya uygulamalarımızı kullanmayı bırakmanızdan sonra makul bir süre için saklayacağımız anlamına gelir. Bu dönemden sonra, kişisel bilgileriniz BestHome Grubundaki tüm sistemlerden silinir.
Kişisel bilgilerinizi herhangi bir zamanda silme hakkına sahip olduğunuzu size hatırlatırız. Bkz. Soru 6.

Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız 13 yaşından küçük çocuklara yönelik değildir. Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımız kasıtlı olarak 13 yaşından küçük çocuklardan kişisel bilgi talep etmez veya toplamaz.

Bu web sitesi ve/veya uygulamalarımızı diğer şirket veya organizasyonların web sitelerine bağlayabiliriz (toplu olarak “üçüncü taraf siteleri”). Üçüncü taraf web siteleri bizim kontrolümüzde olmadığından bu Gizlilik Bildirimi bu tür üçüncü taraf web siteleri için geçerli olmayacaktır. Verilen bağlantıları kullanarak üçüncü taraf web sitelerine girerseniz, bu sitelerin operatörleri kişisel bilgilerinizi toplayabilir. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi vermeden önce bu üçüncü taraf web sitelerinin Gizlilik Politikalarından memnun olduğunuzdan emin olun. Elimizden geldiğince bağlantı verilen tüm üçüncü taraf web sitelerinin kişisel bilgilerinizin korunması için benzer önlemlere sahip olmasını sağlamaya çalışıyoruz, ancak bu üçüncü taraf sitelerin faaliyetleri, gizlilik politikaları veya gizliliğe uyma seviyeleri için yasal olarak ya da başka bir şekilde sorumlu tutulamayız.